Lid Worden

Leuk dat je lid wordt van de Blue Devils in Meppel

Aanmelden Nieuw lid

Het Bestuur

Functie
NaamE-mailTelefoon
Secretarisvacantsecretaris@bluedevilsmeppel.nl06 21 36 21 13
Penningmeestervacantpenningmeester@bluedevilsmeppel.nl06 22 51 66 41
Public Relationsvacantpr@bluedevilsmeppel.nl06 14 95 25 01
Jeugdzakenvacantjeugdzaken@bluedevilsmeppel.nl06 30 85 04 19
Vertrouwenspersoon (geen bestuursfunctie)Rosann Borgmeier en Peter Besuijen
Voorzittervacantsecretaris@bluedevilsmeppel.nl
Webmaster (geen bestuursfunctie)Haiko Neidigfrank@webdesignmeppel.nl06 37 17 54 20

Nieuws

Blijf op de hoogte?
Aanmelden Nieuwsbrief

Aanmelden

Sponsoren

 

Meld je aan om lid te worden