Lid Worden

Leuk dat je lid wordt van de Blue Devils in Meppel

Aanmelden Nieuw lid

Het Bestuur

Functie
NaamE-mailTelefoon
SecretarisLiesbeth van Leuverensecretaris@bluedevilsmeppel.nl06 53562204
PenningmeesterBen Gaalpenningmeester@bluedevilsmeppel.nl
Algemeen Lid en vervangend VoorzitterGert Esselbruggeinfo@bluedevilsmeppel.nl
JeugdzakenRosann Borgmeierjeugdzaken@bluedevilsmeppel.nl06 82127422
Vertrouwenspersoon Rosann Borgmeier en Peter Besuijen
LedendministratieFrank van Hooffleden@bluedevilsmeppel.nl0621362113
Webmaster Haiko Neidigwebmaster@bluedevilsmeppel.nl06 37 17 54 20

Nieuws

Blijf op de hoogte?
Aanmelden Nieuwsbrief

Aanmelden

Sponsoren

 

Meld je aan om lid te worden